عباسي فر: اردوهاي جهادي مبناي تشكيل بسيج سازندگي بوده است

[ad_1]

در نشست هم انديشي مسئولان اردوهاي جهادي استان بوشهر مطرح شد؛

عباسي فر با تاكيد بر تاثيرگذاري فعاليت هاي سازندگي در عرصه هاي گوناگون بيان كرد: اردوهاي جهادي مبناي تشكيل سازمان بسيج سازندگي بوده است كه انجام اين برنامه تاثيرات بسيار خوبي بر روي دانشجويان، روستاييان و خدمات گيرندگان به همراه دارد.

به گزارش کوگانانشست هم انديشي اردوهاي جهادي استان بوشهر صبح امروز با حضور مديران بسيج سازندگي، بسيج دانشجويي و همچنين مسئولان گروه هاي جهادي استان در سازمان بسيج دانشجويي ناحيه بوشهر برگزار شد.

ابتدا رضا آبشيريني مسئول بسيج دانشجويي استان بوشهر هدف از برگزاري اردوهاي جهادي را برشمرد و ابراز كرد: پيروي از فرامين مقام معظم رهبري جهت رفع محروميت و كمك به مردم نيازمند در زمينه هاي مختلف، خود سازي دانشجويان و جهاد با نفس، آموزش مديريت جهادي، كمك به عمران و آباداني مناطق محروم، بررسي مشكلات روستاييان و انتقال مشكلات روستاييان به مسئولين از مهمترين اهداف اردوهاي جهادي است.

در ادامه، ذوالفقار عباسي فر مدير بسيج سازندگي استان بوشهر نيز در جمع مسئولان گروه هاي جهادي دانشجويي اظهار كرد: رسالت و ماموريت دانشجويان بسيجي در دانشگاه ها بسيار سنگين تر از بقيه اقشار جامعه است، چرا كه دانشجو موذن جامعه و از مخاطبان اصلي بيانات مقام معظم رهبري هستند و بسيج دانشجويي بعنوان مجموعه تربيت نيرو و كادرسازي براي آينده نظام به شمار مي رود.

عباسي فر با تاكيد بر تاثيرگذاري فعاليت هاي سازندگي در عرصه هاي گوناگون بيان كرد: اردوهاي جهادي مبناي تشكيل سازمان بسيج سازندگي بوده است كه انجام اين برنامه تاثيرات بسيار خوبي بر روي دانشجويان، روستاييان و خدمات گيرندگان به همراه دارد.

وي با اشاره به هجمه غيرمنصفانه اخير به سپاه خاطرنشان كرد: بسيج سازندگي در هر برهه اي از عمر نظام جمهوري اسلامي به درخواست دستگاه هاي اجرايي بعنوان دستگاه مكمل يا به صورت آتش به اختيار وارد عرصه هاي خدمات رساني و سازندگي شده، به خوبي وظيفه خود را انجام داده و اين عمل همواره موجب رضايت مردم بوده است.

عباسي فر با بيان اينكه مهمترين رسالت بسيج سازندگي محروميت زدايي است، اضافه كرد: بايد فرهنگ كار و تلاش را در جامعه بويژه در روستاها بيش از پيش احياء كنيم و اين كار به دست دانشجويان جهادي ميسر مي شود.

در پايان مسئولان گروه هاي جهادي استان به بيان درخواست ها، مشكلات و پيشنهادات خود براي محروميت زدايي در روستاها پرداختند كه با تاييد و قول همكاري از سوي مدير بسيج سازندگي استان در برآورده ساختن برخي از خواسته هاي دانشجويان همراه بود.

انتهاي پيام/

اخبار مرتبط

کلمات کلیدی

ثبت دیدگاه

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *